Volání o pomoct aneb hledá se táta 4 díl

21. září 2013 v 19:56 | Lucy |  Volání o pomoc aneb hledá se táta
"A jde se na věc!" Harry zajiskří oči, na tváři se objeví šibalský směv.
"Z toho bude průšvih!" Zaúpí Liam.
"Ale Liame..." Poplácá ho Niall po zádech. "Bude to sranda!" Utěšuje ho.
"Jste připraveni?!" Zeptá se Harry, pořád s tím klukovským úsměvem.
"No jasně, že jsme!" Vykřikneme všichni na jednou. Vyskočíme z auta a hrneme se do supermarketu. Lily na nás nechápavě zírá. Schováme se za jeden z regálů.
"Ploč se schováváme?!" Zeptá se Lily. Louis má plno práce s vysvětováním. Jediný Harry zakroutí s úsměvem hlavou, čapne si před Lily na bobek a řekne jí:
"Vylez mi na záda." Lily je celá šťastná, zatleská ručičkama a skočí Harrymu na záda.
"A teď bude velká legrace, Lily." Řekne jí.
"Když já nevím, myslím, že by tady Lily neměla být, je přece jen ještě malá a..." Začnu.
"Ale já sem vejká!" Protestuje Lily.
"No jasně, že jsi velká! Jsi dokonce větší než maminka!" Přidá se k ní Harry a stoupne si naschvál ke mě, abych zjistila, že je Lily opravdu o pár centimetrů výš než já, je přece na Harryho zádech.
"Tak jo... Ale chci Lily dobře vychovat a nemůžu s ní tady přece běhat po supermarketu a vybourávat regály?!" Rozhodím rukama.
"Zapomeň na chvíli na to, že jsi matkou, ber to tak, že je to jen legrace! A Lily chce přece taky legraci!" Vymlouvá mi to Harry.
"Jste prostě hrozní!" Řeknu ale přitom se směju. "Jdeme!" Zavelím. Ale protože kolem nás právě prochází dva policajti, děláme jakože si něco vybíráme. Zayn popadne první věc, kterou vidí a dělá, že ho strašně zajímá obsah složenin.
"Zayne?! Nepřeskočilo ti?!" Směju se.
"Ne proč?!" Podívá se a mě s nehraným výrazem mega idiota.
"No já jen že..." Zarazím se a podívám se na jablkovou přesnídávku pro děti od 4 měsíců. Zayn sčervená a chce vrátit přesnídávku zpátky do regálu, jenže do něj jaksi vrazí "omylem" Niall a přesnídávka je na zemi. Zayn se rozhlédne kolem sebe.
"Pryč!" Zavelí.
"Hej! Jess!" Zavolá na mě Harry. Nestačím si uvědomit kde je a co chce, rázem se prostě ocitnu ve vozíku na potraviny, Harry se se mnou rozběhne.
"Áaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" Supermarketem se ozve můj zděšený křik, Harryho pobavený křik. Harry jaksi nešťastnou náhodou nevytočí zatáčku a vrazíme přímo do hory plechovek redbullů. V momentě kdy se tak stane, se na nás sesype snad milión redbullů. Vyhrabeme se ještě dřív než se stačí prodavačky vzpamatovat a zdrháme pryč. Kde jsou ostatní kluci, to nemáme tušení. Supermarket je obrovský... Skočíme na jezdící schody a prodavačkám můžeme jen zamávat.
"Nashledanou!!! Rádi přijdeme zase!" Voláme na ně a jejich skřivené výrazy. Chytneme takový výbuch smíchu, až se musí všechny stěny otřásat. Jeden opíráme druhého, sotva popadáme dech a když dorazíme do druhého patra, kde, jak si přečteme na cedulce je obrovské hračkárství, už se ani díky křečím v břiše nemůžeme usmát. Do oka nám oběma padne jedna big sklouzačka určená pro děti do dvanácti let. V další půl hodině ztrávené na klouzačce, vyzkoušíme snad tisíc poloh...ehm...jako na té sklouzačce a každý zvlášť!!!8-) Po úmorných třiceti minutách, kdy už nemůžeme a sedíme na červených židličkách při stolečku s dvěma panenkama, které co chvíli brečí, že mají hlad8-) si uvědomím, že jsme jaksi...ztratili Lily.
"Harry?! Kde je Lily?! Proboha to ne!!! Kde je?!" Začnu panikařit, v momentě jsem na nohách.
"Jess, klid!!! Lily je s Liamem...!" Uklidňuje mě.
"A co když se jí něco stane?!" Vyšiluju.
"Ale co by se ji mělo stát?!"
"Já nevím, ale..."
"Pssst...! Uklidni se Jess... Lily se nic nestane! Stejně už jsme dlouho pryč, půjdem kluky najít." Uklidní mě. A tak jdeme
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama