Říjen 2013

Neobyčejný Fotbalista 1 díl

1. října 2013 v 20:09 | Lucy |  Neobyčejný fotbalista
Ahoj chci jen napsat že jsem ráda že aspon někoho zaujal Prolog k nové povídce,..newím jak tahle povídka bude dlouhá ale určite tak 10 dílu bude mít,...zatím co povídka s Louisem Big City Life bude mít 30 dílu jelikož ji mám dokončenou a mužu říct že tahle povídka bude mít i II.řádu.
Tak tady je další díl povídkÿ Neobyčejný Fotbalista kde se Eleanor poprvé setká s Louisem ale ne jenom on bude jevit o ní zájem ale dokonce i náš Harry. Snad se bude líbit.

Měla jsem docela dost učení ale co jsem mohla.Slíbila jsem Kate že s ní na ten fotbal zajdu.Měla jsem na přípravu tak necelou hodinu.Ani jsem nad tím tak nepřemýšlela a vzala jsem si na sebe ryflové kratase a l tomu bílý top.Vlasy jsem si jenom jemně vyžehlila a mohla jsem jít do kuchyně kde čekala Kate.
"Mužeme jít" oznámila jsem moji blondaté kamarádce
"Sluší ti to El" řekla mi Kate
"Ale Kate mám jen obyčejný kratasy a top co mi tak náramně sluší?" řekla jsem ji se smíchem a vyšla jsem směr auto.
"Ale i to ti velice sluší" řekla a nastoupila na místo spolujezdce.
Cesta byla příjemná a ani ne moc dlouhá.Kate mě celou dobu navygovala jelikož jsem nevědela kde to je.Dojeli jsme na místo a hned jsem vyděla menší dívku s hnědými vlasy jak mává.
"To je Lottie, Louisova sestra řekla že na mě počká napřed pujdem za něm a pak se budem dívat na zápas" vysvětlila mi Kate
Vystoupila jsem s auta a s Kate jsme si to namířily přímo k té drobné dívce
"Ahoj"pozdravila nás
"Ahoj Lottie ráda bych ti představila Eleanor moji nejlepší kamarádku" a podala jsem dívce ruku
"Eleanor" a usmála jsem se
"Charlotte ale všichni mi říkají Lotii ráda tě poznávám,...Kate o tobě často mluvila" usmála se na mě dívka a moji ruku stiskla
"Tak pujdeme brácha na nás čeká" řekla Lotiie s usměvem a my jsme vyšli.Nemusely jsme jít ani daleko.Najednou jsme stáli před dveřmi.Lottie zaklepala a čekala až ji její bratr otevře.Dveře ji otevřel blondatý kluk s nádhernými modrými oči.
"Lottie? Páni jak já dlouho jsem tě nevyděl,..vyrostla si sluší ti to,..pojde dál Louise se převlíká" pozval nás ten klul dál
"Ahoj Nialle" řekla mu Lottie a my jsme s Kate vešli do šatny.Hned se na nás upřel zrak 4 kluku.Byla jsem nervozní nikdy se mi tohle nestalo.Byla jsem typ holky o který ani kluci nezavadily okem a ten si mě prohlížely všichni 4.
Hodně me zaujal kluk s kudrnatýma vlasy měl nádherný usměv a ty dolíčky ve tvářích byli tak na něm hrozně sexy.Pak jsem se podívala na kluka který měl na sobě dress.ty jeho oči mě tak strašně fascinovaly,byli plné energie a štěstí.
"Louisi" vykřikla Lotiie a řítila se do náruče kluka s dressem.
" Sestřičko tak rád tě vidím" smál se a přitom svoji sestru objímal
"Louisi tohle je Eleanor,..Kate už znáš" řekla Lotiie a Louis přišel ke mně
"Louis těší mě"nádherně se usmál.
"Eleanor" stiskla jsem jeho ruku a usmála se.
Byly jsme tam asi tak pul hodiny.Louis nás seznámil se zbytkem skupiny a my se náramně bavily.V tu chvíly jsem ani nelitovala toho že jsem šla a že jsem nezustala doma a nestudovala.
"Takže El,..ty studuješ politiku?" zeptal se mě myslím že Zayn
"Ano,..chtěla bych být právničkou" usmála jsem se na něho
"Páni,..ty budeš ale chytrá" smál se mylsím že Niall a dál se věnoval svým bramburkám
"To zase ne,..ani newím jetsli se tam dostanu" odpovědela jsem a muj pohled padl na Louise.Měl tak nádhernou postavu ale o to tak nešlo,..celou dobu mě pozoroval,...ty jeho oči ten jeho usměv.Byla jsem s něho nervozní.
"Ale určitě se tam dostaneš" řekl Harry